Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Sklep „Gospośka”

Witamy w sklepie „Gospośka”. Z myślą o Państwa potrzebach i pragnieniach , oferujemy szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. 

W skład naszej oferty wchodzą produkty cenionych producentów porcelany, szkła, garnków, naczyń, sztućców i akcesoriów kuchennych. 

Obok działalności internetowej, prowadzimy sklep stacjonarny z zapleczem magazynowym, w którym przechowujemy większość oferowanego towaru. Dzięki temu szybko i bezproblemowo realizujemy zamówienia. W swojej działalności szczególny nacisk kładziemy na rzetelność , terminowość i i profesjonalizm w relacjach z odbiorcami. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu zaangażowaniu pragniemy zapewnić Państwu komfort zakupów w przyjaznej atmosferze. 

Wierzymy ,że nasza bogata oferta i fachowa obsługa zachęcą Państwa do częstych zakupów.

Zapraszamy!


Witryna stworzona na platformie